Aktualności

Autor: Paweł Butwiłowski | Data wpisu: 03 Czerwca 2019
Ostatnie szkolenia "Ja w internecie”
Urząd Miasta Ełku zaprasza mieszkańców na ostatnie szkolenia w ramach projektu "Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych". Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

„Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych” to program bezpłatnych szkoleń mający na celu podniesienie kompetencji cyfrowych, osób dorosłych od 25 roku życia tak, by w większym stopniu korzystały z usług świadczonych drogą elektroniczną w życiu zawodowym i prywatnym.

Dwudniowe szkolenia odbywać się będą od czwartku (6 czerwca) w sali 101 Urzędu Miasta Ełku, budynku Piłsudskiego 4 (obok dyżurnych Straży Miejskiej Ełku) w godzinach 9:00 - 15.00 w następujących terminach i tematykach:

·         6 i 10 czerwca - Mój biznes w sieci

·         11 i 13 czerwca -  Rodzic w internecie

·         17 i 18 czerwca - Tworzę własną stronę internetową (blog)

·         24 i 25 czerwca - Działam w sieciach społecznościowych

Aktualne informacje o harmonogramie szkoleń pod linkiem:

http://www.elk.pl/files/multimedia/files/b2f8c4737a52e07251bb669b77b955f8.pdf

Wiedza przedstawiana na szkoleniach nie ogranicza się do samego rozwinięcia tematu zajęć, dlatego tez polecamy zapoznać się ze szczegółową tematyką szkoleń na stronie koordynatora projektu - Fundacji Legalna Kultura pod adresem: https://jawinternecie.edu.pl/szkolenia/

Umiejętności nabyte podczas zajęć przydadzą się zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy. Zadba o to prowadzący - Pan Grzegorz Stepaniuk - któremu będzie można zadawać pytania zarówno z konkretnej tematyki, jak i innych nurtujących zagadnień związanych z informatyką i dostępem do internetu.

Zgłoszenia na szkolenie mailowo jawinternecie@um.elk.pl  ewentualnie tel. 87 73 26 279 lub 87 73 26 128

Więcej szczegółów na temat programu pod adresem: https://jawinternecie.edu.pl/