Aktualności

Autor: Magdalena Nowikowska | Data wpisu: 11 Czerwca 2019
Konsultacje społeczne projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Ełk – Wyszyńskiego”
Prezydent Ełku zaprasza 13 czerwca na spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania terenu na osiedlu Jeziorna, przy ulicach Jana Pawła II i Wyszyńskiego. Spotkanie odbędzie się w godz. 14.00-18.00 na skwerze ks. Karola Foksa w Ełku.

Spotkanie konsultacyjne w sprawie zagospodarowania terenu na osiedlu Jeziorna, przy ulicach Jana Pawła II i Wyszyńskiego odbędzie się 13 czerwca 2019 r. w godzinach 14.00 – 18.00 na skwerze ks. Karola Foksa, przy ul. Jana Pawła II.

Celem spotkania jest określenie zapotrzebowania na nowe miejsca parkingowe w miejscu boisk przy ul. Wyszyńskiego, a także określenie lokalizacji niepublicznej szkoły podstawowej w obrębie posesji kościoła pw. św. Rafała Kalinowskiego.

Konsultacje związane z opracowaniem projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Ełk – Wyszyńskiego” rozpoczęły się 3 czerwca i potrwają do 24 czerwca br.

Swoje propozycje można zgłosić:

1. bezpośrednio 13 czerwca podczas spotkania organizowanego przez Urząd Miasta Ełku,

2. wypełniając ankietę dostępną w formie elektronicznej na stronie UM Ełku pod adresem: http://bip.elk.warmia.mazury.pl/161/Inne_opracowania_planistyczne_i_programy/ lub w formie papierowej dostępnej w ratuszu miejskim w pokojach 232 i 233         (I piętro).

Wypełnioną ankietę można wysłać na adres e-mail um@um.elk.pl lub złożyć osobiście w pokojach 232 lub 233.